nasza oferta

NAGROBKI.JPG Nagrobki oferowane przez naszą firmę, odznaczają się swoim niespotykanym, unikatowym stylem. Mając na uwadze różnorodne oczekiwania naszych klientów, indywidualnie dobieramy rodzaj kamienia oraz wszystkie elementy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą .
SCHODY KAMIENNE Schody kamienne to niezwykle efektowne wykończenie każdego domu lub ogrodu. My oferujemy Państwu wyroby głównie z wysokogatunkowego granitu. Wykonujemy zarówno schody pełne, jak również oklejamy schody płytami. Kamień poddawany jest obróbce termicznej, tak zwanemu płomieniowaniu, w celu uzyskania powierzchni antypoślizgowej – bezpiecznej w użytkowaniu.
FONTANNY Fontanny są jednym z głównych elementów zdobniczych w parkach i ogrodach, dodają również niezwykłości pomieszczeniom zamkniętym – budynkom użyteczności publicznej lub hotelom. Oprócz walorów estetycznych, fontanny podnoszą wilgotność powietrza, wszędzie tam, gdzie się znajdują. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo fontanny, które ze względu na duże gabaryty, podzielone są na poszczególne elementy. Takie rozwiązanie znaczenie ułatwia ich transport i montaż. Mając na uwadze Państwa różnorodne oczekiwania realizujemy również projekty indywidualne.
blaty i parapety blaty i parapety
PODJAZDY_Z_KAMIENIA.JPG Podjazdy z kamienia to niezwykle reprezentatywna wizytówka każdego domu. Wykonywane z najtwardszego kamienia – granitu doskonale sprawdzają się nawet podczas długiego i intensywnego użytkowania. Mając na uwadze różnorodne oczekiwania naszych klientów, podjazdy z kamienia wykonujemy z płyt dowolnej grubości.
TARASY_Z_KAMIENIA.JPG Tarasy z kamienia to nie tylko trwałe, ale również funkcjonalne rozwiązanie. Są one wykonane zazwyczaj z pięknego granitu, który doskonale komponuje się z zielenią ogrodów. Proponowany przez nas kamień, oprócz walorów estetycznych, wyróżnia się również trwałością na ścieranie i mrozoodpornością. Tarasy z kamienia doskonale komponują się z domami i ogrodami o bardzo rozmaitych stylach i charakterach.